O mnie

Irena

Jestem magistrą dietetyki, która chce dbać o siebie przez zdrowe jedzenie, ale kocha też smacznie jeść i zdecydowanie nie ma czasu ani ochoty, by codziennie stać długo przy garach!

 

Sama długi czas byłam na restrykcyjnych dietach. W końcu po latach zmagań z niesmacznymi i czasochłonnymi dietami, znalazłam sposób odżywiania, który jest szybki, smaczny, sprawia mi radość i dzięki któremu czuję się milion razy lepiej! Teraz tym sposobem chcę dzielić się z innymi!

 

Oprócz wielkich starań, by pomagać upraszać i przystkieszac zdrowe jedzonko kocham wysiadywać nad wodą, chodzić boso po trawie, po górach (ale to już w odpowiednim obuwiu xd), jeździć spokojnie na rowerze, oglądać (często nieambitne) seriale, a najwięcej radości sprawia mi spędzanie czasu z najbliższymi.

Team
Poznaj Helfi Team

Marcelka

Magistra dietetyki, dietetyczka kliniczna i super ogarniacz! To ona trzyma rękę na pulsie i dba o to, by firmę Omnomnom nie zalał chaos (albo choć tylko jego umiarkowana ilość :D). Oprócz pilnowania wszystkich projektów jest świetną dietetyczką, która z Ireną tworzy jadłospisy, dba o to, by każda puszka fasoli, czy opakowanie pieczarek zostało zużyte do końca, by nic Ci się w lodówce nie zepsuło. Dba byś z Helfikowymi jadłospisami dostarczała/ł sobie wszystkiego czego potrzebujesz, by na pewno wszystko było dla Ciebie super zbilansowane!

 

Oprócz pilnowania porządku w firmie Omnomnom Marcelka uwielbia pieski i inne zwierzaki, jest minimalistką, która bardzo lubi dbać o rośliny tworząc swoją własną mini dżunglę domową.

Kasia

Graficzka i asystentka omnomnom! To Kasia tak pięknie składa e-booki i jadłospisy, tworzy informacyjne karuzele/rolki na Instagramie, montuje filmy, czy robi miniaturki do nowych filmów na YouTube. Dba o to, by rozwiewać Wasze wszelakie wątpliwości odpisując na maile. Dzielnie walczy też z ogarnianiem i utrzymywaniem nowej strony, czy masą drobnych, a super ważnych codziennych zadań – takich jak np. wrzucanie nowych filmów na YT, planowanie postów, czy cotygodniowa wysyła newslettera.

 

Prywatnie jest kocią mamą, która lubi ładne rzeczy (a co to dokładnie znaczy, to już chyba trzeba pytać mailem).

Klaudia

Fotografka, kamerzystka, asystentka filmowa! To ona dba o to by Helfikowe dania były pięknie sfotografowane, tak by ślinka ciekła od samego patrzenia! To dzięki niej Helfikowe filmy cieszą oko! Pomaga też Irenie w ogarnianiu wielkiego rozpierdzielu przy gotowaniu.

Prywatnie kończy studia z psychologii i uwielbia górskie wędrówki (a jakie robi zdjęcia w górach – Pani, to dopiero cuda!)

Wpisz szukaną frazę